Levné ubytování Pálava

Prázdniny se blíží a tím i rozhodnutí, jaké místo zvolit pro dovolenou letos. Chtěli byste si odpočinout, ale zároveň poznat krásy naší země? V tom případě jistě uvítáte . Za pouhých 195 Kč za noc můžete poznat tuto malebnou krajinu chráněné krajinné oblasti.

Jistě se ptáte, co vám může Levné ubytování Pálava nabídnout? K dispozici je zde celkem 15 pokojů, každý vybaven 2 – 8 lůžky. Součástí ubytovny je také společenská místnost, kterou jistě uvítáte při dlouhých deštivých večerech. Navíc se nachází v klidné části obce nedaleko samoobsluhy. Stravování vám může nabídnout nedaleký hotel Pavlov. Můžete se tedy spolehnout, že během vaší, jistě příjemné, dovolené, vám nebude chybět vůbec nic!

Okolí ubytovny Pavlov

Vzhledem k množství nabízených služeb a hlavně malebné přírodě, je zde nepřeberné množství nabídek, jak čas na dovolené využít. Vyzkoušejte jednu z mnoha turistických cest, které vás zavedou na nejkrásnější místa Pálavy, navštivte skvostné město Mikulov nebo můžete strávit příjemný večer v nedalekém vinném sklípku. Neváhejte proto a zažijte nezapomenutelnou dovolenou a využijte levné ubytování Pálava!

4.3
03